AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÁ JUNIORSKÁ BRADLAbližší informace ZDE ... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


Krajský přebor jednotlivců 9.11.2014

V sobotu 9. listopadu se uskutečnil v GymCentru Č. Budějovice KP mužů. V každé kategorii měla domácí TJ Merkur své zástupce z řad gymnastů.
V kategorii VS 3 obsadili 1. a 2. místo Lukáš Tomaschko a Matěj Klabouch. Oba svěřence trénuje Pavel Tomaschko.
V kategorii VS 2 - starší žáci se umístili na medailových pozicích Tomáš Vlček (zlato) a Jakub Lakomý (stříbro).
V kategorii VS 2 - mladší žáci obsadil první pozici Jan Brom a druhé místo Daniel Bago. Oba gymnasté se na základě dosažených bodů probojovali na MČR jednotlivců v Praze. Gratulujeme. Závodníky VS 2 již několik let připravuje trenér Lukáš Erhart.
V poslední kategorii VS 1 jsme měli největší účast, ale bohužel výsledky našich gymnastů nestačili na stupně vítězů.
Všem závodníkům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalších závodech.
Trenéři, kteří se podíleli na úspěších: Pavel Tomaschko, Lukáš Erhart, Lukáš Filler, Gustav Stráský, Tereza Korecká a další. Děkujeme.

Fotografie ZDE

 

YzRlMjQ