AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ CENÍK PRONÁJMU TĚLOCVIČNYOd ledna 2017 byl upraven ceník pronájmů tělocvičny pro víkendy či soustředění. Bližší informace v... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


Krajský přebor jednotlivců 9.11.2014

V sobotu 9. listopadu se uskutečnil v GymCentru Č. Budějovice KP mužů. V každé kategorii měla domácí TJ Merkur své zástupce z řad gymnastů.
V kategorii VS 3 obsadili 1. a 2. místo Lukáš Tomaschko a Matěj Klabouch. Oba svěřence trénuje Pavel Tomaschko.
V kategorii VS 2 - starší žáci se umístili na medailových pozicích Tomáš Vlček (zlato) a Jakub Lakomý (stříbro).
V kategorii VS 2 - mladší žáci obsadil první pozici Jan Brom a druhé místo Daniel Bago. Oba gymnasté se na základě dosažených bodů probojovali na MČR jednotlivců v Praze. Gratulujeme. Závodníky VS 2 již několik let připravuje trenér Lukáš Erhart.
V poslední kategorii VS 1 jsme měli největší účast, ale bohužel výsledky našich gymnastů nestačili na stupně vítězů.
Všem závodníkům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalších závodech.
Trenéři, kteří se podíleli na úspěších: Pavel Tomaschko, Lukáš Erhart, Lukáš Filler, Gustav Stráský, Tereza Korecká a další. Děkujeme.

Fotografie ZDE

 

 

OWJkOWEzN