MÁME NĚKOLIK TITULŮ KRAJSKÉ PŘEBORNICE

Máme za sebou úspěšnou závodní sezonu! Získali jsme titul krajské přebornice v Základním stupni díky Hannah White, v Mladších žákyních díky Kristýnce Hýblové a ve starších žákyních díky Zuzce Pučejdlové. Stříbrnou medajli získala Kačka Aubrechtová, Karolína Imbrová, bronz Zuzka Polívková a Markéta Řehoušková.

Děkujeme všem závodnicím za výkony v celé závodní sezoně, trenérům za obětavou přípravu a rodičům za podporu!

Kompletní výsledky Krajského přeboru ZDE

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODU ZDE