JEDEME NA PŘEBOR REPUBLIKY ŽEN

Vzhledem ke slušnému bodovému výsledku z Krajského přeboru se naše Žákyně B Zuzka Polívková (tr. Povišerová, Kubešová, Nečasová), Petra Chalupová a Amálie Řehoušková nominovaly na Přebor republiky. Tuto trojici ještě doplní Starší žákyně Zuzka Pučejdlová, Kateřina Aubrechtová, Juniorka Markéta Řehoušková a Žena Karolína Imbrová (všechny tr. Bago, Kubešová, Imbrová).
Přebor republiky se koná ve Vysokém Mýtě ve dnech 13.-14.6.2015
Rozpiz závodu ZDE

ROZLOSOVÁNÍ NAŠICH ZÁVODNIC ZDE

Online závod můžete sledovat zde: http://gym.kumi.cz

Děkujeme trenérům za přípravu těchto závodnic a přejeme hodně štěstí a perfektní výkony na republikovém klání.

ZDIyNT