AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ CENÍK PRONÁJMU TĚLOCVIČNYOd ledna 2017 byl upraven ceník pronájmů tělocvičny pro víkendy či soustředění. Bližší informace v... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


MISTROVSTVÍ ČR MUŽŮ S NAŠÍ ÚČASTÍ

Dne 7. 6. 2015 se uskutečnilo Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice mužů. Závod probíhal v Brně ve sportovní hale T.J. Sokol Brno I..  Ve 4 kategoriích se tu utkali závodníci v soutěži jednotlivců a družstev ve volných sestavách. Své první zkušenosti tu sbírali naši nejmenší závodníci (Vejsada Tomáš (58), Tomáš Ondra (62), Šimek Šimon (63) a Erhart Tomáš (66) v nejpočetněji (78) obsazené kategorii „nejmladších žáků“. Za „mladší žáky“ nastoupilo družstvo ve složení Bago Daniel (23), Klabouch Jakub (27) a Haragal Štefan(29), kteří i přes nevýhodu neúplného družstva obsadili 9 místo v bodování družstev i slušná umístění v závodu jednotlivců (celkem 51 účastníků). Kvalitní výkon předvedl i náš závodník Jan Brom, který obsadil 15. místo v kategorii „starších žáků“, kterých se kvalifikovalo do závodu 30 nejlepších z celé ČR.
Bezesporu největším úspěchem českobudějovické gymnastiky za několik desítek posledních let je 2. místo Matěje Klaboucha  a 3. místo Lukáše Tomaschka v kategorii dorostenců. Všem našim závodníkům, svěřencům trenérů Pavla Tomaschka a Lukáše Erharta gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

Kompletní výsledky na webu ČGF http://www.gymfed.cz/kalendar/detail/48

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODU ZDE

 

 

MTY0MWYyZ