MISTROVSTVÍ ČR MUŽŮ S NAŠÍ ÚČASTÍ

Dne 7. 6. 2015 se uskutečnilo Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice mužů. Závod probíhal v Brně ve sportovní hale T.J. Sokol Brno I..  Ve 4 kategoriích se tu utkali závodníci v soutěži jednotlivců a družstev ve volných sestavách. Své první zkušenosti tu sbírali naši nejmenší závodníci (Vejsada Tomáš (58), Tomáš Ondra (62), Šimek Šimon (63) a Erhart Tomáš (66) v nejpočetněji (78) obsazené kategorii „nejmladších žáků“. Za „mladší žáky“ nastoupilo družstvo ve složení Bago Daniel (23), Klabouch Jakub (27) a Haragal Štefan(29), kteří i přes nevýhodu neúplného družstva obsadili 9 místo v bodování družstev i slušná umístění v závodu jednotlivců (celkem 51 účastníků). Kvalitní výkon předvedl i náš závodník Jan Brom, který obsadil 15. místo v kategorii „starších žáků“, kterých se kvalifikovalo do závodu 30 nejlepších z celé ČR.
Bezesporu největším úspěchem českobudějovické gymnastiky za několik desítek posledních let je 2. místo Matěje Klaboucha  a 3. místo Lukáše Tomaschka v kategorii dorostenců. Všem našim závodníkům, svěřencům trenérů Pavla Tomaschka a Lukáše Erharta gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

Kompletní výsledky na webu ČGF http://www.gymfed.cz/kalendar/detail/48

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODU ZDE