International FAME SVOD OPEN ve sportovní gymnastice – Deventer – Holandsko

Již 8. rokem vyrazily sportovní gymnastky se svým trenérem Gustavem Bagem z TJ Merkur v Českých Budějovicích do Holandska, aby se zúčastnily mezinárodního závodu – FAME SVOD OPEN v Deventeru. Tohoto závodu se zúčastnily gymnastky z 11 zemí Evropy.
V soutěži družstev v kategorii mladších žákyň, ve složení Kateřina Aubrechtová, Zuzana Pučejdlová a Tereza Chvátalová, obsadila děvčata 2. místo. V soutěži jednotlivkyň vybojovala Kateřina Aubrechtová 4. místo, Zuzana Pučejdlová 6. místo a Tereza Chvátalová 10. místo z 29 zúčastněných.
V kategorii starších žákyň závodila Markéta Řehoušková, Amálie Řehoušková a Petra Chalupová. Zde obsadila děvčata 3. místo v soutěži družstev. V celkovém pořadí si vybojovala Markéta Řehoušková 9. místo, Amálie Řehoušková 11. místo a Petra Chalupová 15. místo z 36 závodnic.
Karolína Imbrová se v kategorii žen po velkém nezdaru na bradlech propadla až do druhé poloviny závodního pole, ale těsně jí uniklo finále na kladině, kde skončila jako první náhradnice na 7. místě z celkového počtu 38 závodnic.
Zisk dvou pohárů za 2. a 3. místo z těchto závodů je velkým úspěchem závodnic TJ Merkur. Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme, aby i další závodní období bylo neméně úspěšné.

zleva: Kateřina Aubrechtová, Tereza Chvátalová, Zuzana Pučejdlová

Více fotografií ze závodu ZDE

Výsledky ze závodů mladší kategorie
Výsledky ze závodů starší kategorie