AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ CENÍK PRONÁJMU TĚLOCVIČNYOd ledna 2017 byl upraven ceník pronájmů tělocvičny pro víkendy či soustředění. Bližší informace v... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


International FAME SVOD OPEN ve sportovní gymnastice – Deventer – Holandsko

Již 8. rokem vyrazily sportovní gymnastky se svým trenérem Gustavem Bagem z TJ Merkur v Českých Budějovicích do Holandska, aby se zúčastnily mezinárodního závodu – FAME SVOD OPEN v Deventeru. Tohoto závodu se zúčastnily gymnastky z 11 zemí Evropy.
V soutěži družstev v kategorii mladších žákyň, ve složení Kateřina Aubrechtová, Zuzana Pučejdlová a Tereza Chvátalová, obsadila děvčata 2. místo. V soutěži jednotlivkyň vybojovala Kateřina Aubrechtová 4. místo, Zuzana Pučejdlová 6. místo a Tereza Chvátalová 10. místo z 29 zúčastněných.
V kategorii starších žákyň závodila Markéta Řehoušková, Amálie Řehoušková a Petra Chalupová. Zde obsadila děvčata 3. místo v soutěži družstev. V celkovém pořadí si vybojovala Markéta Řehoušková 9. místo, Amálie Řehoušková 11. místo a Petra Chalupová 15. místo z 36 závodnic.
Karolína Imbrová se v kategorii žen po velkém nezdaru na bradlech propadla až do druhé poloviny závodního pole, ale těsně jí uniklo finále na kladině, kde skončila jako první náhradnice na 7. místě z celkového počtu 38 závodnic.
Zisk dvou pohárů za 2. a 3. místo z těchto závodů je velkým úspěchem závodnic TJ Merkur. Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme, aby i další závodní období bylo neméně úspěšné.

zleva: Kateřina Aubrechtová, Tereza Chvátalová, Zuzana Pučejdlová

Více fotografií ze závodu ZDE

Výsledky ze závodů mladší kategorie
Výsledky ze závodů starší kategorie

 

 

YzZiNDc