AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÁ JUNIORSKÁ BRADLAbližší informace ZDE ... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽŮ

Z krajského přeboru mužů v Sezimově Ústí si zlatou medaili odvezl Bago Daniel, Brom Jan a Tomaschko Lukáš. Stříbrnou medaili získal Erhart Tomáš, Klabouch Jakub, Vlček Tomáš a Klabouch Matěj. Bronzové ocenění vybojoval Tomaschko Adam.
Všichni závodníci, kteří skončili na medailových pozicích, se zároveň svým vynikajícím výkonem kvalifikovali na MČR ve sportovní gymnastice mužů konané 29. 11. 2015 v Praze. Jejich řady budou rozšířeny o další závodníky, kteří splnili povinnost – zisk minimálního počtu bodů v závodě, který je 48. Na MČR se tak podívá také Tomáš Ondra, Bouška Jakub, Vejsada Tomáš, Šimek Šimon, Brom Daniel a Holek Šimon.
Všem závodníkům blahopřejeme a přejeme mnoho sportovních úspěchů na MČR a děkujeme všem trenérům za přípravu.
Trenéři - Lukáš Erhart, Pavel Tomaschko, Lukáš Filler, Gustav Stráský, Jana Porkristlová

Výsledky ZDE

Fotografie ze závodu ZDE

 

NDQzM2M2