AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ CENÍK PRONÁJMU TĚLOCVIČNYOd ledna 2017 byl upraven ceník pronájmů tělocvičny pro víkendy či soustředění. Bližší informace v... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽŮ

Z krajského přeboru mužů v Sezimově Ústí si zlatou medaili odvezl Bago Daniel, Brom Jan a Tomaschko Lukáš. Stříbrnou medaili získal Erhart Tomáš, Klabouch Jakub, Vlček Tomáš a Klabouch Matěj. Bronzové ocenění vybojoval Tomaschko Adam.
Všichni závodníci, kteří skončili na medailových pozicích, se zároveň svým vynikajícím výkonem kvalifikovali na MČR ve sportovní gymnastice mužů konané 29. 11. 2015 v Praze. Jejich řady budou rozšířeny o další závodníky, kteří splnili povinnost – zisk minimálního počtu bodů v závodě, který je 48. Na MČR se tak podívá také Tomáš Ondra, Bouška Jakub, Vejsada Tomáš, Šimek Šimon, Brom Daniel a Holek Šimon.
Všem závodníkům blahopřejeme a přejeme mnoho sportovních úspěchů na MČR a děkujeme všem trenérům za přípravu.
Trenéři - Lukáš Erhart, Pavel Tomaschko, Lukáš Filler, Gustav Stráský, Jana Porkristlová

Výsledky ZDE

Fotografie ze závodu ZDE

 

 

ZGU0NjkwY