MÁME MEDAILE VE VŠECH VÝKONNOSTNÍCH STUPNÍCH

Z Krajského přeboru družstev jsme přivezli celkem šest medailí.
Zlato přivezlo družstvo v Mladších žákyních: Hannah White, Bagová Nikola, Kollerová Marika, Švehlová Rozárie, ve Starších žákyň ve složení: Aubrechtová Kateřina, Chvátalová Tereza, Pučejdlová Zuzana a družstvo Žákyň B: Chalupová Petra, Řehoušková Amálie a hostující jindřichohradecká Picková Magdaléna.
Stříbro vybojovalo družstvo v Základním stupni: Kolbanová Krystýna, Volmanová Bára, Kubešková Karolína, Šůnová Laura a v Žákyních B: Polívková Zuzana, Janáková Dominika, Mara Lazar, Švehlová Kateřina
Bronz družstvo Mladších žákyň: Dvořáková Kateřina, Eiseltová Ellen, Hirschová Marion, Tušlová Natálie
Za velmi úspěšným letošník krajským kláním stojí trenéři: Bago, Povišerová, Polívková, Vandělíková, Imbrová, Kubešová Michaela, Kubešová Martina.
Závodnicím i trenérům gratulujeme a děkujeme za perfektní výkony.

FOTOGRAFIE ZDE

VÝSLEDKY ZDE