POHÁR PETRA KOUBY ZŮSTAL DOMA.

V sobotu dvanáctého prosince jsme pořádali Memoriál Petra Kouby v dvojboji prostná a kladina.
Závod se nám velmi povedl a ve všech kategoriích jsme sbírali ta nejvyšší umístění.
Součet známek závodnic Krystýnky Kolbanové v Základním stupni, Hannah White v Mladších žákyních, Zuzany Pučejdlové ve Starších žákyních a Domoniky Janáková v Žákyních B nám nakonec vynesl i zisk putovního poháru Petra Kouby.
Všem závodnícím a jejich trenérům děkujeme za vzornou přípravu a gratulujeme k úspěchům.

Fotografie ZDE

Kompletní výsledky ZDE