AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ CENÍK PRONÁJMU TĚLOCVIČNYOd ledna 2017 byl upraven ceník pronájmů tělocvičny pro víkendy či soustředění. Bližší informace v... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


VÝSLEDKY Z JARNÍCH ZÁVODŮ

ZÁVOD PŘÍPRAVEK v Nové Včelnici, 2. 4. 2016

 

APRÍLOVÝ POHÁR v Táboře, 9.4.2016

Gratulujeme našim závodnicím ke zlaté medaili: Sofii Štojdlové v kategorii Základní stupeň, Zuzaně Pučejdlové v Žákyních A a Petře Chalupové v Žákyních B, ke stříbrné medaili: Tereze Bucharové v Základním stupni, Kateřině Aubrechtové v Žákyních A a Zuzaně Polívkové v Žákyních B, k bronzové medaili: Hannah White v Mladších žákyních, Marice Kollerové ve Starších žákyních, Dominice Janákové v Žákyních A.

 

VESELSKÝ POHÁR ve Veselí nad Lužnicí, 16.4.2016

Velké gratulace našim úspěšným závodnicím: Terezce Bucharové (2.místo), Sofii Štojdlové (3.místo) v kategorii Základní stupeň, Hannah White (1.místo) v Mladších žákyních, Amálii Řehouškové (2.místo) a Petře Chalupové (3.místo) v Žákyních B.

 

O ZLATOU PLACKU, České Budějovice,17.4.2016 - muži


TRHOSVINENSKÝ POHÁR, 23.4.2016
Gratulujeme našim závodnicím Horáčkové Adéle za první místo a Štojdlové Adéle za třetí místo v Základním stupni. Kategorii Mladších žákyň vyhrála naše Hannah White. Kategorii Starší žákyně vyhrála naše Marika Kollerová, na druhém místě Bagová Nikola, na třetí místě Vlažná Tina. Žákyně A Pučejdlová Zuzana (1.místo), Aubrechtová Zuzana (2.místo), Janáková Dominika (3.místo). Žákyně B Řehoušková Amálie (1.místo), Polívková Zuzana (2.místo), Mara Lazar (3.místo). Všem našim závodnícím  děkujeme za perfektní výkony.

 

MEMORIÁL MARIE ŠIROKÉ, 8.5.2016
Závod byl nominačním závodem na Přebor republiky žen v Třinci. Zúčastnily se ho v kategoriích Starších žákyň Marika Kollerová a v Žákyních A Zuzana Pučejdlová, Kateřina Aubrechtová a Dominika Janáková. Pro mladičkou Mariku (roč.nar. 2008) byl závod velkou zkušeností, velká škoda dvou pádů z kladiny a jednoho z bradel. Všechny tři žákyně A podaly velmi výborný výkon a mají velkou šanci na nadcházejícím Přeboru republiky 18.-19.6. v Třinci.

 

O POHÁR ČESKÝCH BUDĚJOVIC, 14.5.2016
Máme za sebou úspěšný závod v domácích podmínkách. Naše gymnastky byly na medailových pozicích ve všech kategoriích. Základní stupeň: druhé místo obsadila Bucharová Terezka, třetí místo Horáčková Adélka. Mladší žákyně: první Hannah White, třetí místo: Kolbanová Krystýna. Starší žákyně: třetí místo Marika Kollerová. Žákyně B: první místo: Chalupová Petra, druhé místo: Polívková Zuzana, třetí místo: Řehoušková Amálie. Žákyně A: první místo: Pučejdlová Zuzana, druhé místo: Aubrechtová Kateřina, třetí místo: Janáková Dominika. Děkujeme všem našim závodnicím za perfektní reprezentaci našeho oddílu a gratulujeme ke skvělým výsledkům.

autor: Kamil Jáša

 

KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽŮ (družstva a jednotlivci) České Budějovice, 15. 5. 2016

Gymnasté našeho oddílu slaví úspěchy z nedělního závodu Přeboru Jihočeského kraje (družstev a jednotlivců), který se uskutečnil v domácím prostředí.
Úspěchy jednotlivců: Nejmladší žáci: Vejsada Tomáš (1.), Erhart Tomáš (2.), Mladší žáci: Nečas Maxmilián (1.), Starší žáci: Brom Jan (1.), Bago Daniel (2.) a Klabouch Jakub (3.), Dorostenci: Klabouch Matěj (1.)
Gratulujeme všem ke skvělým výsledkům a přejeme hodně štěstí na MČR, které se letos koná  v Třinci (4. – 5. 6. 2016).

 

MEMORIÁL KARLA PARMY, Jindřichův Hradec, 21.5.2016

Velké gratulace pro naše úspěšné závodnice, které se umístily na stupni vítězů. Základní stupeň: první místo Sofie Štojdlová, třetí místo Adéla Horáčková.  Mladší žákyně: první místo Hannah White. Starší žákyně: třetí místo Marika Kollerová. Žákyně A: první místo Kateřina Aubrechtová, druhé místo Dominika Janáková. Přejeme hodně štěstí a úspěchů na Krajském přeboru v neděli 29.5. v Pelhřimově.

 

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN, Pelhřimov, 29.5.2016

Z Krajského přeboru jsme si přivezli celkem 11 medajlí. Je to pro nás po menší pauze opět úspěšný závodní rok. Základní stupeň, stříbro: Horáčková Adéla, bronz: Štojdlová Sofie. Mladší žákyně, zlato: Hannah White, stříbro: Kolbanová Krystýna. Starší žákyně, bronz: Švehlová Rozárie, Žákyně A, zlato: Aubrechtová Kateřina, stříbro: Pučejdlová Zuzana, bronz: Janáková Dominika. Žákyně B, zlato: Řehoušková Amálie, stříbro: Polívková Zuzana, bronz: Chalupová Petra. Děkujeme všem trenérům, kteří se podíleli na přípravě závodnic v tomto závodním období: Bago Gustav, Kubešová Martina, Imbrová Karolína, Povišerová Martina, Kubešová Michaela, Polívková Irena, Vandělíková Petra. Na Přebor republiky do Třince 18.-19.6. se probojovaly Aubrechová Kateřina, Pučejdlová Zuzana, Janáková Dominika, Řehoušková Amálie, Polívková Zuzana, Chalupová Petra, Mara Lazar. Přejeme mnoho štěstí na tomto republikovém klání.

 

 

NDg0N