VÝSLEDKY Z JARNÍCH ZÁVODŮ

ZÁVOD PŘÍPRAVEK v Nové Včelnici, 2. 4. 2016

APRÍLOVÝ POHÁR v Táboře, 9.4.2016

Gratulujeme našim závodnicím ke zlaté medaili: Sofii Štojdlové v kategorii Základní stupeň, Zuzaně Pučejdlové v Žákyních A a Petře Chalupové v Žákyních B, ke stříbrné medaili: Tereze Bucharové v Základním stupni, Kateřině Aubrechtové v Žákyních A a Zuzaně Polívkové v Žákyních B, k bronzové medaili: Hannah White v Mladších žákyních, Marice Kollerové ve Starších žákyních, Dominice Janákové v Žákyních A.

VESELSKÝ POHÁR ve Veselí nad Lužnicí, 16.4.2016

Velké gratulace našim úspěšným závodnicím: Terezce Bucharové (2.místo), Sofii Štojdlové (3.místo) v kategorii Základní stupeň, Hannah White (1.místo) v Mladších žákyních, Amálii Řehouškové (2.místo) a Petře Chalupové (3.místo) v Žákyních B.

O ZLATOU PLACKU, České Budějovice,17.4.2016 - muži

TRHOSVINENSKÝ POHÁR, 23.4.2016
Gratulujeme našim závodnicím Horáčkové Adéle za první místo a Štojdlové Adéle za třetí místo v Základním stupni. Kategorii Mladších žákyň vyhrála naše Hannah White. Kategorii Starší žákyně vyhrála naše Marika Kollerová, na druhém místě Bagová Nikola, na třetí místě Vlažná Tina. Žákyně A Pučejdlová Zuzana (1.místo), Aubrechtová Zuzana (2.místo), Janáková Dominika (3.místo). Žákyně B Řehoušková Amálie (1.místo), Polívková Zuzana (2.místo), Mara Lazar (3.místo). Všem našim závodnícím  děkujeme za perfektní výkony.

MEMORIÁL MARIE ŠIROKÉ, 8.5.2016
Závod byl nominačním závodem na Přebor republiky žen v Třinci. Zúčastnily se ho v kategoriích Starších žákyň Marika Kollerová a v Žákyních A Zuzana Pučejdlová, Kateřina Aubrechtová a Dominika Janáková. Pro mladičkou Mariku (roč.nar. 2008) byl závod velkou zkušeností, velká škoda dvou pádů z kladiny a jednoho z bradel. Všechny tři žákyně A podaly velmi výborný výkon a mají velkou šanci na nadcházejícím Přeboru republiky 18.-19.6. v Třinci.

O POHÁR ČESKÝCH BUDĚJOVIC, 14.5.2016
Máme za sebou úspěšný závod v domácích podmínkách. Naše gymnastky byly na medailových pozicích ve všech kategoriích. Základní stupeň: druhé místo obsadila Bucharová Terezka, třetí místo Horáčková Adélka. Mladší žákyně: první Hannah White, třetí místo: Kolbanová Krystýna. Starší žákyně: třetí místo Marika Kollerová. Žákyně B: první místo: Chalupová Petra, druhé místo: Polívková Zuzana, třetí místo: Řehoušková Amálie. Žákyně A: první místo: Pučejdlová Zuzana, druhé místo: Aubrechtová Kateřina, třetí místo: Janáková Dominika. Děkujeme všem našim závodnicím za perfektní reprezentaci našeho oddílu a gratulujeme ke skvělým výsledkům.

autor: Kamil Jáša

KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽŮ (družstva a jednotlivci) České Budějovice, 15. 5. 2016

Gymnasté našeho oddílu slaví úspěchy z nedělního závodu Přeboru Jihočeského kraje (družstev a jednotlivců), který se uskutečnil v domácím prostředí.
Úspěchy jednotlivců: Nejmladší žáci: Vejsada Tomáš (1.), Erhart Tomáš (2.), Mladší žáci: Nečas Maxmilián (1.), Starší žáci: Brom Jan (1.), Bago Daniel (2.) a Klabouch Jakub (3.), Dorostenci: Klabouch Matěj (1.)
Gratulujeme všem ke skvělým výsledkům a přejeme hodně štěstí na MČR, které se letos koná  v Třinci (4. – 5. 6. 2016).

MEMORIÁL KARLA PARMY, Jindřichův Hradec, 21.5.2016

Velké gratulace pro naše úspěšné závodnice, které se umístily na stupni vítězů. Základní stupeň: první místo Sofie Štojdlová, třetí místo Adéla Horáčková.  Mladší žákyně: první místo Hannah White. Starší žákyně: třetí místo Marika Kollerová. Žákyně A: první místo Kateřina Aubrechtová, druhé místo Dominika Janáková. Přejeme hodně štěstí a úspěchů na Krajském přeboru v neděli 29.5. v Pelhřimově.

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN, Pelhřimov, 29.5.2016

Z Krajského přeboru jsme si přivezli celkem 11 medajlí. Je to pro nás po menší pauze opět úspěšný závodní rok. Základní stupeň, stříbro: Horáčková Adéla, bronz: Štojdlová Sofie. Mladší žákyně, zlato: Hannah White, stříbro: Kolbanová Krystýna. Starší žákyně, bronz: Švehlová Rozárie, Žákyně A, zlato: Aubrechtová Kateřina, stříbro: Pučejdlová Zuzana, bronz: Janáková Dominika. Žákyně B, zlato: Řehoušková Amálie, stříbro: Polívková Zuzana, bronz: Chalupová Petra. Děkujeme všem trenérům, kteří se podíleli na přípravě závodnic v tomto závodním období: Bago Gustav, Kubešová Martina, Imbrová Karolína, Povišerová Martina, Kubešová Michaela, Polívková Irena, Vandělíková Petra. Na Přebor republiky do Třince 18.-19.6. se probojovaly Aubrechová Kateřina, Pučejdlová Zuzana, Janáková Dominika, Řehoušková Amálie, Polívková Zuzana, Chalupová Petra, Mara Lazar. Přejeme mnoho štěstí na tomto republikovém klání.

NDg0N