AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ CENÍK PRONÁJMU TĚLOCVIČNYOd ledna 2017 byl upraven ceník pronájmů tělocvičny pro víkendy či soustředění. Bližší informace v... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


ÚSPĚCH NAŠICH ZÁVODNIC NA PŘEBORU REPUBLIKY V TŘINCI

Přebor republiky byl pro nás vrcholem tohoto závodního období. V sobotu startovaly v Žákyních A naše závodnice Zuzana Pučejdlová (2005) a Kateřina Aubrechtová (2005). V náročné kategorii, kde startují nejlepší gymnastky z celé republiky a musí zvládnout povinné prvky na jednotlivých nářafích, se naše závodnice perfektním výkonem umístily Kateřina Aubrechtová na 23 místě a Zuzana Pučejdlová na 32 z celkového počtu 41 závodnic. Zuzce i Kateřině děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů v této kategorii i v příštím roce.
V neděli dopoledne závodily Žákyně B. Závodnice Petra Chalupová (2004) prošla celým závodem bez zaváhání a obsadila tak nádherné 4 místo. Její oddílové kolegyně Amálie Řehoušková (2004) 7 místo. Mara Lazar (2005) 16 místo a Zuzana Polívková (2004) 19 místo z celkého počtu 44 závodnic z celé republiky.
Závodnicím gratulujeme za skvělé umístění v první dvacítce nejlepších gymnastek republiky. Petra Chalupová, Amálie Řehoušková i Zuzana Polívková postupují v příštím roce do kategorie Juniorek.

Kompletní výsledky Žákyně A ZDE
Kompletní výsledky Žákyně B ZDE

Děkujeme trenérům těchto dívek Gustovi Bagovi, Martině Kubešové, Karolíně Imbrové, Martině Povišerové a Michaele Kubešové za skvělou přípravu.

 

 

ZGU0Y2