AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÁ JUNIORSKÁ BRADLAbližší informace ZDE ... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


ÚSPĚCH NAŠICH ZÁVODNIC NA PŘEBORU REPUBLIKY V TŘINCI

Přebor republiky byl pro nás vrcholem tohoto závodního období. V sobotu startovaly v Žákyních A naše závodnice Zuzana Pučejdlová (2005) a Kateřina Aubrechtová (2005). V náročné kategorii, kde startují nejlepší gymnastky z celé republiky a musí zvládnout povinné prvky na jednotlivých nářafích, se naše závodnice perfektním výkonem umístily Kateřina Aubrechtová na 23 místě a Zuzana Pučejdlová na 32 z celkového počtu 41 závodnic. Zuzce i Kateřině děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů v této kategorii i v příštím roce.
V neděli dopoledne závodily Žákyně B. Závodnice Petra Chalupová (2004) prošla celým závodem bez zaváhání a obsadila tak nádherné 4 místo. Její oddílové kolegyně Amálie Řehoušková (2004) 7 místo. Mara Lazar (2005) 16 místo a Zuzana Polívková (2004) 19 místo z celkého počtu 44 závodnic z celé republiky.
Závodnicím gratulujeme za skvělé umístění v první dvacítce nejlepších gymnastek republiky. Petra Chalupová, Amálie Řehoušková i Zuzana Polívková postupují v příštím roce do kategorie Juniorek.

Kompletní výsledky Žákyně A ZDE
Kompletní výsledky Žákyně B ZDE

Děkujeme trenérům těchto dívek Gustovi Bagovi, Martině Kubešové, Karolíně Imbrové, Martině Povišerové a Michaele Kubešové za skvělou přípravu.

 

ZDFlZ