VELKÝ ÚSPĚCH MUŽŮ NA MČR V TŘINCI

Závod v Třinci dopadl pro naše závodníky velice dobře.

Dorostenec Matěj Klabouch obsadil 1. místo (stal se Mistrem ČR ve své kategorii). Starší žáci si jako družstvo ve složení Jan Brom, Kuba Klabouch a Štefan Haragal vybojovali 6. místo. Mladší žáci - Šimon Jurčík, Kuba Bouška a Tomáš Oťahel obsadili 14. pozici a nejmladší žáci - Tomáš Vejsada, Adam Tomaschko, Tomáš Erhart, Dan Brom a Šimon Holek se umístili na 7. místě.

Trenéři: Erhart Lukáš, Tomaschko Pavel. Stráský Gustav a Filler Lukáš

Všem blahopřejeme a přejeme mnoho dalších gymnastických úspěchů. Trenérům patří dík za přípravu.

Děkujeme Kamilu Jášovi

MjcxZmVh