LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA

Všichni členové Merkur České Budějovice, kteří navštěvují náš oddíl sportovní gymnastiky, musí mít dle vyhlášky platnou lékařskou prohlídku. Děti, které zatím nedělají SG výkonnostně, ale jen organizovaně, mohou mít potvrzení pouze od pediatra, případně je dětský lékař pošle na klidové EKG ke kardiologovi. Ke kardiologovi se nemusí chodit opakovaně každý rok. Následující rok stačí jen potvrzení od pediatra. Děti, které vykonávají SG výkonnostně (účast na MČR) musí mít potvrzení od sportovního lékaře. Lékařská prohlídka je platná vždy 1 rok.  Bližšší informace viz. přílohy

NmI0Yjc4M