AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÁ JUNIORSKÁ BRADLAbližší informace ZDE ... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


VÝSLEDKY PODZIMNÍCH ZÁVODŮ 2016

Memoriál Petra Kouby - Č. Budějovice, 10. 12. 2016

 

MČR MUŽŮ - Praha, 3. 12. 2016

 

Mikulášský pohár v Sezimově Ústí, 26. 11. 2016

Ještě před Mistrovstvím ČR se děvčata z našeho oddílu vydala otestovat své gymnastické dovednosti. Závodilo se na přeskoku a na prostných. K vybojovaným pozicím blahopřejeme a příští týden držíme pěsti.

 

Krajský přebor družstev žen, 19. 11. 2016

V sobotu se uskutečnil krajský přebor družstev ve sportovní gymnastice žen v Táboře. Tento závod byl pro náš oddíl velice úspěšný. Z každé ze šesti kategorií jsme si přivezli medailové umístění. Naše družstvo v kategorii II. liga postoupilo na MČR v Brně.

Blahopřejeme závodnicícm a děkujeme trenérům.

 

KP Jihočeského kraje - muži, 13. 11. 2016

V neděli 13. listopadu se sjeli k nám do Gymcentra gymnasté z Jihočeského kraje, aby se mezi sebou utkali v povinných sestavách. Ti, kteří získali minimálně 48 bodů se zároveň kvalifikovali na MČR ve sportovní gymnastice, které se koná v prosinci v Praze. Chlapcům blahopřejeme a trenérům děkujeme za přípravu.

Součástí KP byl i Kontrolní závod chlapců ve sportovní gymnastice, kterého se zůčastnili gymnasté z Kladna a také gymnasté z rakouského Lince. Moc si toho vážíme a doufáme, že nás poctí svou účastí i na dalším závodě.

Děkujeme také všem rozhodčím při rozhodování, rodičům a divákům za podporu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jidřichohradecká liga, 12. 11. 2016

Gratulujeme všem závodnicím za skvělé výkony a držíme pěsti příští sobotu, kdy je čeká Krajský přebor družstev.

 

Pohár Nová Včelnice, 22. 10. 2016

První závod v letošním školním roce mají už některá děvčata za sebou. Jejich píle a snaha se odrazila na výsledcích. Blahopřejeme Marice Kollerové a Sáře Chromé ke zlatu, Kristýně Hýblové ke stříbru a Tině Vlažné k bronzu. Všem děvčatům přejeme mnoho štěstí a úspěchů v dalších závodech a děkujeme trenérkám Ireně Polívkové, Petře Vandělíkové a Míše Kubešové za přípravu.

 

NjYwNjgxNG