AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ CENÍK PRONÁJMU TĚLOCVIČNYOd ledna 2017 byl upraven ceník pronájmů tělocvičny pro víkendy či soustředění. Bližší informace v... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


VÝSLEDKY PODZIMNÍCH ZÁVODŮ 2016

Memoriál Petra Kouby - Č. Budějovice, 10. 12. 2016

 

MČR MUŽŮ - Praha, 3. 12. 2016

 

Mikulášský pohár v Sezimově Ústí, 26. 11. 2016

Ještě před Mistrovstvím ČR se děvčata z našeho oddílu vydala otestovat své gymnastické dovednosti. Závodilo se na přeskoku a na prostných. K vybojovaným pozicím blahopřejeme a příští týden držíme pěsti.

 

Krajský přebor družstev žen, 19. 11. 2016

V sobotu se uskutečnil krajský přebor družstev ve sportovní gymnastice žen v Táboře. Tento závod byl pro náš oddíl velice úspěšný. Z každé ze šesti kategorií jsme si přivezli medailové umístění. Naše družstvo v kategorii II. liga postoupilo na MČR v Brně.

Blahopřejeme závodnicícm a děkujeme trenérům.

 

KP Jihočeského kraje - muži, 13. 11. 2016

V neděli 13. listopadu se sjeli k nám do Gymcentra gymnasté z Jihočeského kraje, aby se mezi sebou utkali v povinných sestavách. Ti, kteří získali minimálně 48 bodů se zároveň kvalifikovali na MČR ve sportovní gymnastice, které se koná v prosinci v Praze. Chlapcům blahopřejeme a trenérům děkujeme za přípravu.

Součástí KP byl i Kontrolní závod chlapců ve sportovní gymnastice, kterého se zůčastnili gymnasté z Kladna a také gymnasté z rakouského Lince. Moc si toho vážíme a doufáme, že nás poctí svou účastí i na dalším závodě.

Děkujeme také všem rozhodčím při rozhodování, rodičům a divákům za podporu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jidřichohradecká liga, 12. 11. 2016

Gratulujeme všem závodnicím za skvělé výkony a držíme pěsti příští sobotu, kdy je čeká Krajský přebor družstev.

 

Pohár Nová Včelnice, 22. 10. 2016

První závod v letošním školním roce mají už některá děvčata za sebou. Jejich píle a snaha se odrazila na výsledcích. Blahopřejeme Marice Kollerové a Sáře Chromé ke zlatu, Kristýně Hýblové ke stříbru a Tině Vlažné k bronzu. Všem děvčatům přejeme mnoho štěstí a úspěchů v dalších závodech a děkujeme trenérkám Ireně Polívkové, Petře Vandělíkové a Míše Kubešové za přípravu.

 

 

MzZhNzY3MT