VÝSLEDKY PODZIMNÍCH ZÁVODŮ 2017

MIKULÁŠSKÝ POHÁR - MUŽI, Sezimovo Ústí 9. 12. 2017

MEMORIÁL PETRA KOUBY - České Budějovice, 9. 12. 2017

I přes veškerou snahu a skvělé výkony děvčat se nepodařilo vybojovat putovní pohár Petra Kouby. Lepších výsledků dosáhly gymnastky z TJ Slovan Jindřichův Hradec. Blahopřejeme všem zúčastněným a v příštím roce budeme držet pěsti, aby se podařilo pohár vyhrát zpět do domácího oddílu.

MČR SG ŽENY - DRUŽSTVA - Brno 3. 12. 2017

MČR SG MUŽI - JEDNOTLIVCI - povinné sestavy, Praha 2. 12. 2017

Velmi úspěšným se stal předposlední závod chlapců v tomto roce. V kategorii VS2 - starší žáci si vybojoval Jakub Klabouch bronzovou medaili. Blahopřejeme všech chlapcům za skvělé výsledky a reprezentaci oddílu a děkujeme trenérům za jejich přípravu.

KP MUŽŮ - JEDNOTLIVCI, České Budějovice, 19. 11. 2017

KP ŽEN - DRUŽSTVA, Jindřichův Hradec, 18. 11. 2017

JINDŘICHOHRADECKÁ LIGA, 11. 11. 2017

MIKULÁŠSKÝ POHÁR Tábor, 4. 11. 2017

Velmi úspěšný závod mají za sebou gymnastky z našeho oddílu. V hojném počtu vyrazily do Tábora a vrátily se se spostou krásných ocenění. Gratulujeme!

MČR jednotlivkyň žen - kategorie C, 27. - 28. 10. 2017

Závodu v Litomyšli se účastnila i naše gymnastka Sára Chromá. V kategorii starší žákyně C si ybojovala 17. místo z celkového počtu 32 závodnic. Blahopřejeme k úspěchu a děkujeme trenérkám Ireně Polívkové a Petře Vandělíkové za přípravu.

ZÁVOD PŘÍPRAVEK Veselí nad Lužnicí, 14. 10. 2017

Na svůj první závod vyrazily nejmladší gymnastky z oddílu s velkým nadšením a v plné síle. Závodily
statečně, snažily se a za své výkony si domů odvezly diplomy a věcné ceny.

Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů do budoucna.
Kolektiv trenérů Merkur ČB

Fotografie ZDE