MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Letošní Mikulášská besídka se uskutečnila v pondělí 4. 12. 2017 od 16:30 hodin. Navštívil nás opět Mikuláš s andělem i čertem. Protože děti z oddílu předvedly krásná vystoupení, nad kterými nám všem zůstal ještě hodně dlouho pyšný úsměv na tváři, neodcházelo snad žádné dítko domů s prázdnou. Zaslouženě si děti odnesly balíčky plné dobrot a malý dárek od oddílu. Děkujeme dětem a jejich trenérům za přípravu a velké díky Mikuláši a jeho pomocníkům, kteří si udělali čas a dorazili za námi.

Pohodlně se usaďte a dívejte se!

Fotografie ZDE

NmVhZWQ