AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ CENÍK PRONÁJMU TĚLOCVIČNYOd ledna 2017 byl upraven ceník pronájmů tělocvičny pro víkendy či soustředění. Bližší informace v... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


ČESKO BUDE POŘÁDAT EUROGYM 2016 V Č. BUDĚJOVICÍCH

Evropská gymnastická unie (UEG) svěřila České gymnastické federaci (ČGF) pro rok 2016 pořádání největšího evropského gymnastického mládežnického festivalu EUROGYM 2016Dějištěm bude v červenci 2016 jihočeská metropole České Budějovice.

Očekává se účast 4.000-4500 mladých lidí z cca 25-ti zemí Evropy. Na přípravě v současné době úzce spolupracují ČGF a ČASPV v součinnosti s Magistrátem města České Budějovice, Jihočeským krajem, vedením Kolejí a menzy Jihočeské univerzity a v neposlední řadě s vedením Výstaviště v Českých Budějovicích, kde bude centrum veškerého dění.
EUROGYM je gymnastickým festivalem, který je určen mládeži ve věku od 12-ti let. Na těchto festivalech, které mají již dlouholetou tradici a pořádají se každý druhý sudý rok, předvádějí jednotlivé národy své umění v hromadných skladbách, cvičeních s nářadím, vyměňují si zkušenosti ze sportovní oblasti na rozličných workshopech. Během tohoto letního festivalu vznikají také nová přátelství při doprovodných kulturních a společenských akcích. Pořádání této velkolepé akce je velkou výzvou pro celé gymnastické hnutí v České republice.
Smlouva o pořádání akce EUROGYM 2016 bude slavnostně podepsána mezi zástupciUEGČGF na volebním Kongresu UEG počátkem prosince ve slovinském přístavním městečku Portorož.
Pro větší představu, jak probíhal EUROGYM v předešlých letech je možné zjistit přímona webu UEG: http://www.ueg.org/en/event/euroGym.html
____________________________________________________________________________________________________________________

 

 

NDM3OT