AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÁ JUNIORSKÁ BRADLAbližší informace ZDE ... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


ČESKO BUDE POŘÁDAT EUROGYM 2016 V Č. BUDĚJOVICÍCH

Evropská gymnastická unie (UEG) svěřila České gymnastické federaci (ČGF) pro rok 2016 pořádání největšího evropského gymnastického mládežnického festivalu EUROGYM 2016Dějištěm bude v červenci 2016 jihočeská metropole České Budějovice.

Očekává se účast 4.000-4500 mladých lidí z cca 25-ti zemí Evropy. Na přípravě v současné době úzce spolupracují ČGF a ČASPV v součinnosti s Magistrátem města České Budějovice, Jihočeským krajem, vedením Kolejí a menzy Jihočeské univerzity a v neposlední řadě s vedením Výstaviště v Českých Budějovicích, kde bude centrum veškerého dění.
EUROGYM je gymnastickým festivalem, který je určen mládeži ve věku od 12-ti let. Na těchto festivalech, které mají již dlouholetou tradici a pořádají se každý druhý sudý rok, předvádějí jednotlivé národy své umění v hromadných skladbách, cvičeních s nářadím, vyměňují si zkušenosti ze sportovní oblasti na rozličných workshopech. Během tohoto letního festivalu vznikají také nová přátelství při doprovodných kulturních a společenských akcích. Pořádání této velkolepé akce je velkou výzvou pro celé gymnastické hnutí v České republice.
Smlouva o pořádání akce EUROGYM 2016 bude slavnostně podepsána mezi zástupciUEGČGF na volebním Kongresu UEG počátkem prosince ve slovinském přístavním městečku Portorož.
Pro větší představu, jak probíhal EUROGYM v předešlých letech je možné zjistit přímona webu UEG: http://www.ueg.org/en/event/euroGym.html
____________________________________________________________________________________________________________________

 

NDkzMmMyNT