AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÁ JUNIORSKÁ BRADLAbližší informace ZDE ... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


BUDEME MÍT NOVOU PODLAHU NA PROSTNÁ

V březnu 2014 získala TJ Merkur grant Jihočeského kraje na podporu sportu ve výši 400 tisíc Kč na nákup nové, značkové akrobatické podlahy, odpovídající novým standardům mezinárodní gymnastické federace FIG. Podlaha bude instalována během červencové odstávky GymCentra a bude jednou z mála (prozatím třetí) v celé České republice.
Celková hodnota této pružinové gymnastické podlahy se pohybuje okolo 1 milionu Kč a tudíž TJ Merkur vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na dodavatele pro tuto veřejnou zakázku.
Tato velká investice, zvýší kvalitu vybavení GymCentra a tedy i výkonů jihočeských gymnastek a gymnastů. Použité nové technologie navíc šetří celý pohybový aparát našich malých svěřenců a tedy není nad čím váhat! Těšíme se na tuto novinku v naší tělocvičně a přejeme všem uživatelům GymCenTra hodně úspěchů. ... ale zatím ještě trochu trpělivosti.
Nákup podlahy je zároveň prvním z kroků oslav 10 let fungování GymCentra v ČB.

Podrobnosti k výběrovému řízení stáhnete zde.

 

ZmNlNzMwZ