VÝSLEDKY Z POHÁRU VE VESELÍ NAD LUŽNICÍ 10.5.14

Pohár ve Veselí nad Lužnicí byl posledním závodem ve čtyřboji před Krajským přeborem v Jindřichově Hradci.
Nejlepší umístění: Kateřina Švehlová - třetí místo v kategorii Mladší žákyně, Zuzka Pučejdlová - druhé místo v kategorii Starší žákyně, Petra Chalupová - třetí místo v kategorii Žákyně B a Karolína Imbrová - první místo v kategorii Ženy. Gratulujeme!
Výsledky Základní stupeň, Výsledky Mladší žákyně, Výsledky Starší žákyně, Výsledky Žákyně B, Výsledky Juniorky a Ženy

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODU ZDE

ZTliM