MISTROVSTVÍ ČR ŽEN BRNO 7.6.2014

Na letošním Mistrovství ČR v Brně nás reprezentovaly Kateřina Aubrechtová v kategorii Starší žákyně a Karolína Imbrová v kategorii Ženy B. Naše závodnice se tak mohly porovnat s gymnastkami z celé republiky.
Kateřina Aubrechtová obsadila 38 místo, nejlepší z Jihočeského kraje. Výsledky Starších žákyň ZDE
Karolína Imbrová obsadila v silné konkurenci výborné třetí místo. Výsledky Ženy B ZDE
Závodnicím děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.
FOTOGRAFIE ZDE

NmFiOD