AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ CENÍK PRONÁJMU TĚLOCVIČNYOd ledna 2017 byl upraven ceník pronájmů tělocvičny pro víkendy či soustředění. Bližší informace v... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


INTERNATIONAL FAME SVOD OPEN VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE

27. – 29. 6. 2014 – Deventer – Holandsko

Již 7. rokem vyrazily sportovní gymnastky z TJ Merkur v Českých Budějovicích do Holandska, aby se zúčastnily mezinárodního závodu – FAME SVOD OPEN v Deventeru.
Karolína Imbrová obsadila v kategorii ženy 8. místo. V soutěži se se svými výsledky probojovala do finále na prostná a kladinu. Z kladiny si odvezla krásnou zlatou medaili.
V soutěži družstev v kategorii mladších žákyň, ve složení Kateřina Aubrechtová, Zuzana Pučejdlová, Petra Chalupová a Klára Honzíková (host z TJ Spartak S. Ústí), obsadila děvčata 1. místo. V soutěži jednotlivkyň vybojovala Kateřina Aubrechtová 2. místo, Zuzana Pučejdlová 9. místo a Petra Chalupová 11. místo.
Výsledky by měly být zveřejněny na: www.famesvodopen.nl
FOTOGRAFIE ZDE

 

 

MzQwZT