AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÁ JUNIORSKÁ BRADLAbližší informace ZDE ... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


INTERNATIONAL FAME SVOD OPEN VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE

27. – 29. 6. 2014 – Deventer – Holandsko

Již 7. rokem vyrazily sportovní gymnastky z TJ Merkur v Českých Budějovicích do Holandska, aby se zúčastnily mezinárodního závodu – FAME SVOD OPEN v Deventeru.
Karolína Imbrová obsadila v kategorii ženy 8. místo. V soutěži se se svými výsledky probojovala do finále na prostná a kladinu. Z kladiny si odvezla krásnou zlatou medaili.
V soutěži družstev v kategorii mladších žákyň, ve složení Kateřina Aubrechtová, Zuzana Pučejdlová, Petra Chalupová a Klára Honzíková (host z TJ Spartak S. Ústí), obsadila děvčata 1. místo. V soutěži jednotlivkyň vybojovala Kateřina Aubrechtová 2. místo, Zuzana Pučejdlová 9. místo a Petra Chalupová 11. místo.
Výsledky by měly být zveřejněny na: www.famesvodopen.nl
FOTOGRAFIE ZDE

 

ZmYyNjc1Z