AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ CENÍK PRONÁJMU TĚLOCVIČNYOd ledna 2017 byl upraven ceník pronájmů tělocvičny pro víkendy či soustředění. Bližší informace v... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...


Jsme Přeborníci kraje v družstvech

Ze sobotního závodu jsme přivezli titul Přeborník Jihočeského kraje a kraje Vysočina a to v kategoriích Mladší žákyně a Žákyně B.
V kategorii Starší žákyně nám titul unikl po nezdarech ve cvičení na bradlech a nakonec z toho bylo druhé místo.
Gratulujeme zlatému družstvu Mladších žákyň ve složení: Kateřina Švehlová, Dominika Janáková, Mara Lazar, Anna Trnková,
zlatému družstvu Žákyň B: Zuzana Polívková, Petra Chalupová, Amálie Řehoušková, Markéta Řehoušková, 
a stříbrnému družstvu Starších žákyň: Nela Folbrechtová, Kateřina Aubrechtová, Zuzana Pučejdlová, Tereza Chvátalová.
V kategorii Mladších žákyň se umístilo na čtvrtém místě (- 0,35 bodu!) i naše druhé družstvo ve složení: Sára Chroma, Krystýna Hýblová, Dvořáková Kateřina, Nikola Bagová.
Všechny tyto závodnice připravili na toto závodní období: Gustav Bago, Karolína Imbrová, Martina Kubešová, Martina Povišerová, Dana Nečasová, Michaela Kubešová, Irena Polívková, Petra Vandělíková. Děkujeme za přípravu.

Výsledky: Základní stupeň, III.liga C (Mladší žákyně), III.liga B (Starší žákyně), III.liga A (Žákyně B), II.liga
Fotografie ze závodu ZDE (Průběžně doplňujeme)

GRATULUJEME TRENÉRŮM I ZÁVODNICÍM A PŘEJEME MNOHO DALŠÍCH TAKOVÝCH ÚSPĚCHŮ.

 

 

MGY1YWU