Jsme Přeborníci kraje v družstvech

Ze sobotního závodu jsme přivezli titul Přeborník Jihočeského kraje a kraje Vysočina a to v kategoriích Mladší žákyně a Žákyně B.
V kategorii Starší žákyně nám titul unikl po nezdarech ve cvičení na bradlech a nakonec z toho bylo druhé místo.
Gratulujeme zlatému družstvu Mladších žákyň ve složení: Kateřina Švehlová, Dominika Janáková, Mara Lazar, Anna Trnková,
zlatému družstvu Žákyň B: Zuzana Polívková, Petra Chalupová, Amálie Řehoušková, Markéta Řehoušková,
a stříbrnému družstvu Starších žákyň: Nela Folbrechtová, Kateřina Aubrechtová, Zuzana Pučejdlová, Tereza Chvátalová.
V kategorii Mladších žákyň se umístilo na čtvrtém místě (- 0,35 bodu!) i naše druhé družstvo ve složení: Sára Chroma, Krystýna Hýblová, Dvořáková Kateřina, Nikola Bagová.
Všechny tyto závodnice připravili na toto závodní období: Gustav Bago, Karolína Imbrová, Martina Kubešová, Martina Povišerová, Dana Nečasová, Michaela Kubešová, Irena Polívková, Petra Vandělíková. Děkujeme za přípravu.

Výsledky: Základní stupeň, III.liga C (Mladší žákyně), III.liga B (Starší žákyně), III.liga A (Žákyně B), II.liga
Fotografie ze závodu ZDE (Průběžně doplňujeme)

GRATULUJEME TRENÉRŮM I ZÁVODNICÍM A PŘEJEME MNOHO DALŠÍCH TAKOVÝCH ÚSPĚCHŮ.

MGY1YWU