AKTUÁLNĚ

arr3NOVÝ ZP pro družstva žen na KP 2017V levém sloupci je ke stažení nový závodní program pro družstva žen na KP 2017 pro Jč kraj a Kraj... arr3NOVÁ JUNIORSKÁ BRADLAbližší informace ZDE ... arr3NOVÉ FOTKY V ARCHIVU !!!Přidali jsme nové fotky z let 2012 a 2011 do archivu. Zavzpomínejte si s námi. Rychle na Archiv ... arr3NOVÉ FOTKY VE FOTOGALERIIPokochejte se fotkami dívek a chlapců našeho oddílu z let 2014 až 2016. Zavzpomínejte na závody,... arr3NOVÝ ZÁVODNÍ KŮŇ NAŠÍŘDěkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního...

DĚKUJEME / PODPORA MĚSTA ČESKÉ BUDĚJOVICE

  •  

 

 

 

Děkujeme Statutárnímu městu České Budějovice za podporu projektu " Nákup certifikovaného závodního nářadí – kůň našíř".
Projekt byl v roce 2015 podpořen částkou 80.000 Kč.

 

 

 

Činnost oddílu sportovní gymnastiky TJ Merkur je dlouhodobě podporována dotačním programem města České Budějovice na podporu sportu. TJ Merkur čerpá každoročně příspěvek na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže do 18 let.
V roce 2012 byl Statutárním městem Č. Budějovice spolufinancován projekt nových šatních skříněk, v rámci programu rekonstrukce sociálních zázemí sportovišť byl podpořen částkou 49 tisíc Kč.
V roce 2013 kromě příspěvku na činnost oddílu mládeže čerpala TJ Merkur dotace Statutárního města České Budějovice z programu na rozvoj výkonnostních mládežnických sportovních klubů a na sportovní akce. Díky této podpoře můžeme stále zlepšovat péči o širokou gymnastickou základnu z řad dívek i chlapců a zlepšovat tréninkové a závodní prostředí v GymCentru ČB.

DĚKUJEME

 

 


NTNmN2