uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

mail@com

--- sociální sítě ----

---odkaz na všechny novinky---

---logo merkur---

DĚKUJEME

SOUČASNOST

Současnost

Plně se věnujeme naší hlavní činnosti - výchově mladých talentů ve sportovní gymnastice. Ve svém týmu máme trenéry nejvyšší kvalifikace licence A i kvalifikované rozhodčí. Naši sportovní gymnasté a gymnastky se pravidelně účastní závodů po celé republice včetně Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice.

Specializovanou gymnastickou tělocvičnu využívají, jak jihočeské gymnastické oddíly za zvýhodněných podmínek, tak i oddíly z celé České republiky.

Prostory tělocvičny nám zároveň dovolují výrazně rozšířit okruh nabízených aktivit nejen pro členy, ale i pro školy a nejširší veřejnost. Mezi nejpopulárnější patří horolezcká stěna a kondiční cvičení.

Naše činnost:

• sportovní gymnastika dívek i chlapců ve všech výkonnostních stupních
  • dvouletý kurz sportovní přípravy pro chlapce (5-6 let) a dívky (4-5 let)
  • rekreační gymnastika a kondiční cvičení pro ženy ve večerních hodinách
  • pronájem tělocvičny (gymnastické tréninky, soustředění)
  • využití horolezecké stěny
  • odborná pomoc při přípravě na přijímací zkoušky ze sportovní gymnastiky
  • možnost využití gymnastické tělocvičny v rámci školní tělesné výchovy pro základní a střední školy
  • možnost speciálních gymnastických hodin pro ostatní sportovní oddíly